Sunday, August 31, 2008

Prepare to be amazed!!!!!

Want to see what I got for only 32 bucks?????

You may want to get something to drink first, this is a big list.....

5 loaves of bread
4 boxes kids fruit snacks
2 lbs grapes
2 fancy shmancy razors
2 packs of hot dogs
1/2 gallon milk
2 packs of rice side dishes
3 small boxes flavored wheat thins
2 big ole boxes of wheat thins
7 kool aids
2 boxes of nilla wafers
2 fajita kits
1 taco seasoning
bbq sauce
2 boxes of mini wheats
4 boxes raisen bran

That should have cost 124, cool huh!